ELSTAR TECHNIK - You want. We manage. ELSTAR TECHNIK - Facebook ELSTAR TECHNIK - Twitter ELSTAR TECHNIK - YouTube ELSTAR TECHNIK - Messenger

O FIRMIE

O FIRMIE

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania
w zakresie obsługi branży produkcyjnej, fabryk i korporacji

Zajmujemy się podłączaniem, relokacją i remontami maszyn, projektujemy i wdrażamy stanowiska montażowe, wykonujemy instalacje elektryczne, oświetleniowe oraz instalację IT a także świadczymy usługi serwisowe. Naszym celem jest maksymalne usprawnienie procesu produkcji w Twojej firmie, tak aby praca przy linii produkcyjnej albo stanowisku roboczym była szybka, bezpieczna i efektywna.

Dynamiczny rozwój i nowe technologie

ELSTAR TECHNIKDziałamy na rynku od 2003 roku z jednoosobowej działalności gospodarczej szybko przekształciliśmy się w firmę zatrudniającą kilkadziesiąt osób. Początkowo zajmowaliśmy się głównie instalacjami elektrycznymi w budynkach jedno- i wielorodzinnych, a później również w galeriach handlowych i wielkopowierzchniowych lokalach usługowych.

Od ponad 10 lat specjalizujemy się w obsłudze fabryk i korporacji w obszarze organizacji linii i stanowisk produkcyjnych. Oprócz projektowania i realizacji indywidualnie zaprojektowanego wyposażenia hal produkcyjnych zajmujemy się także serwisowaniem dostarczanych przez nas elementów, instalacjami elektrycznymi, oświetleniowymi i IT oraz obsługą maszyn. Stale rozbudowujemy swoją ofertę, podążając za rozwojem technologii i korzystając z najwyższej klasy materiałów.

 

Doświadczenie i terminowość

ELSTAR TECHNIKJesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży. Mamy na swoim koncie wiele zakończonych sukcesem realizacji, a w portfolio – znane marki takie jak: Dell, Hutchinson, ABB, Kongsberg Automotive. Wszyscy nasi klienci i partnerzy podkreślają naszą solidność, fachowość i świetną organizację pracy.

Przed przystąpieniem do realizacji kontraktu precyzyjnie ustalamy wszystkie warunki, aby zapewnić płynny przebieg prac i zadbać o każdy szczegół. Wiemy, jak ważne jest wykonanie zlecenia w umówionym terminie, dlatego działamy według harmonogramu i zawsze wywiązujemy się z ustaleń.

 

 

Unikalne rozwiązania dla fabryk i zakładów produkcyjnych

ELSTAR TECHNIKRozwiązania, które proponujemy, dopasowujemy każdorazowo do indywidualnych oczekiwań fabryki i specyfiki danej linii produkcyjnej. W zależności od potrzeb, wielkości przestrzeni do zagospodarowania, ilości pracowników i innych zmiennych dobieramy sprzęt tak, by maksymalnie wykorzystać możliwości.

Możesz zlecić nam stworzenie od podstaw lub przeniesienie pojedynczych stanowisk roboczych bądź całej linii montażowej, a my zajmiemy się wszystkim: od podłączenia maszyn i wykonania niezbędnych instalacji, aż po prace ślusarskie i montażowe oraz wykonanie zabezpieczeń.

 

 

 

Nasi specjaliści przygotują spersonalizowaną ofertę dla Twojej firmy

Skontaktuj się z Nami